קיץ משנה חיים - קייטנת SEISEI 2018 יוצאת לדרך

קיץ משנה חיים

כמו בכל קיץ, אנחנו נרגשים מחדש להזמין את הילדים לחוויה שתפתח את היצירתיות ואת הסקרנות שלהם. הכנו עולם מסתורי ומסקרן שממתין לכישרון של הילדים, ושל המנחים שלנו, שיוצאים יחד לחוות חוויות בלתי נשכחות ואתגרים שמציתים את הדמיון. כמו בכל קיץ, גם הפעם, יש לנו נושא מרכזי שבו נתמקד:


SEISEI connects

זה תמיד מורכב להסביר כי יש דברים שצריך פשוט לחוות, וממש "להיות שם" כדי להבין. מי שכבר היה וחווה את SEISEI יודע על מה אנחנו מדברים. אבל הנה בכל זאת, קצת ממה שעומד לקרות הקיץ:
** נפגוש יוצרי רשת עם אלפי עוקבים ונברר איתם איך הם מצליחים לעניין כל כך הרבה אנשים?, ויותר חשוב: איך אנחנו מגלים את מה שמעניין אותנו ומעניין אצלנו.
** נמציא רשת חברתית חדשה: אחרי אינסטגרם ומיוזיקלי, ננסה לנחש איך תראה הרשת החברתית החדשה, וגם נפתח אותה.
** נחבר את המדריך המעודכן לסוגי חברים - איך אני משלב בין כל סוגי החברים שלי ונהנה מכל העולמות?.
** עם כל הכבוד לטכנולוגיה - מה גורם למונופול לטאקי לשרוד עשרות שנים. נפגוש נציגים של חברות משחקים ונציע להם את ה-דבר הבא בעולם משחקי החברה.
** מיהם היזמים החברתיים שמשנים את העולם?, מה הם הבינו ואיך הם גייסו עזרה?. הם יגיעו במיוחד כדי לשתף אותנו במיזמים שלהם.
** ומתי "חופשי זה לגמרי לבד" - מתי זה לא משעמם ואפילו לא מפחיד להיות לבד, ומתי אני החבר הכי טוב של עצמי ואפילו מתחיל להתגעגע, לעצמי...
וגם -
- איך להפוך ליוצר רשת? מה הקשר בין פייסבוק לכוורת דבורים? איך להתמודד ו'להתהפך' על לחץ חברתי? איך קוראים אנשים בשניות ספורות? ואיך מכירים אנשים חדשים בכל מקום חדש שנגיע אליו?.

צפו בסירטון מתוך ערוץ היוטיוב של SEISEI, הצצה אל מאחורי הקלעים של ההכנות לקייטנת קיץ 2018:


שיטת SEISEI היא פרי פיתוחו של ד"ר אייל דורון, חוקר ומפתח חשיבה יצירתית ומוכנות לעולם החדש. דורון משמש כיום כראש החטיבה לפסיכולוגיה ורוח בבית-הספר לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי. שימש בעבר יועץ האגף למחוננים ומצטיינים במשרד החינוך, ומרבה לעבוד עם גופי חינוך, חברות וארגונים עסקיים, יזמים ומנהלים בכירים, בארץ ובעולם. גם השנה ממתינים לילדים מנחים בכירים ויוצאי-דופן, בעלי ניסיון והכשרה בעבודה עם ילדים על עקרונות של חשיבה יצירתית, פתרון בעיות, יוזמה ותושייה חברתית ועבודה לבד ובקבוצות במצבים של חוסר ודאות. גם השנה נחכה לכם במחנה מושקע, צבעוני, מפתיע, ומלא מלא חוויות, מוסיקה והומור. אז מחכים לכם. כל עוד יש מקום...