על חמשת ימי הפעילות לילדים בפסח 2017

בחמישה ימים מיוחדים של פיתוח חשיבה יצירתית והעצמת כישורים, נכיר, נטעם, נתנסה, נלמד ובעיקר נעשה הרבה כיף. אלו התכנים המרכזיים של חמשת ימי הפעילות המיוחדים לילדי SEISEI במחנה/קייטנת הכפר הירוק פסח 2017:
 

SEISEI ON THE GO: שיטת SEISEI  לפיתוח תבונה יצירתית ומוכנות לעולם החדש

חוזרת בפסח ל-5 ימים מרתקים כדי לגלות מקרוב איך העולם עובד באמת
 

יום מיוחד שכולו אחורי קלעים: ביקור בבניין רשת, ערוץ 2, מבינים איך הכל עובד ואיך ממציאים פורמטים. מפגש מיוחד עם אנשי מקצוע. לומדים לחשוב אחרת, תרגול בשידור חי.

יום מרתק ופיסי במכון וינגייט: אימון בחץ וקשת, אימון קיקבוקסינג וכוח מתפרץ, ומפגש חווייתי עם אלופת הארץ בהתעמלות קרקע שבו ננסה לעשות בדיוק כמוה... איך זה להתאמן חמש שעות כל יום עשר שנים מהחיים. איך זה לנצח ואיך זה מרגיש להפסיד? ספורט כדרך חיים והתרומה של ספורט לחיים. טוב, וגם כדורגל.

יום בקמפוס של "Google", חברה שחבל שכל בית-ספר לא נראה כמוה... איך זה לעבוד ולשחק כל הזמן? משם ממשיכים לחברת Waze ולהכרות עם האפליקציה המדוברת carpool: איך לפתח כל הזמן בתור חברה? ואיך משתמשים בדברים שכבר קיימים בעולם כשממציאים משהו חדש?

ביקור במערכת ידיעות אחרונות. תרגול כתבים צעירים וביקור בחמ"ל. מתכוננים לראיין את העורכת הראשית של "אתר ראש אחד". הכרות עם שינוי שמתרחש ממש עכשיו: העיתון המודפס עובר ממש בימים אלה לאינטרנט ולא יודפס יותר לעולם, איך מתארגנים לזה?

יום אחרון בנמל אשדוד ומשם ל-EBay: מעבר מרתק מנמל עם מכולות הענק לחברת השליחויות באינטרנט. איך ממקמים נמל? סיור פיסי במכולות - 90% מכל מה שעובר בעולם מועבר במכולות. חידונים בסגנון חדרי המלטות במרתפי הנמל והכרות עם טרנד הבנייה החדש: בתים יוקרתיים שבונים אותם ממכולות במאתיים אלף שקל... ואז ל-EBay, מקום בו כל אחד יכול לפתוח חנות ומפתחים חנויות משלנו.     
 

לחשוב כמו בלש | לאלתר כמו שחקן
להצליח כמו מנכ"ל | לשחק כמו ילד

*SEISEI היא שיטה שפותחה על ידי ד"ר אייל דורון והוכחה מדעית במהלך לימודי הפוסט-דוקטורט שלו. ©